Esame daugiau nei wifi, kava ir darbo stalas. Mes – tai draugai, akimirkos ir teigiamos emocijos kasdien.
 
 
Dirbdami praleidžiame didelę dalį savo gyvenimo. Tam tikrais etapais ir pusę dienos ar bent trečdalį jos. Bet ar turi darbas būti tik rimtas ir super svarbus procesas? Ar gyvenimas susideda tik iš neramaus miego, valgymo paskubomis, įtemptų užduočių, nesibaigiančio nuovargio ir nuolatinio pinigų vaikymosi? Gyvenimas yra geras, įdomus, smalsus. Gyvenkime kokybiškai. Dirbkime patogiai, būkime malonūs bei dėmesingi vieni kitiems. Priimkime visus ir būkime priimti. 
 
Savo co-working’e būtent to ir siekiame. Esame nedideli, paprasti, ramūs. Nekuriame imperijos. Mes tik norime, kad kiekviena diena būtų gera ir prasminga. Kad būtų paprasta susikaupti, o kai labai reikia – būtų su kuo pasikalbėti.
 
 
Visi kažkada buvome nepažįstami. Tada susitikome, susipažinome ir tapome kolegomis. Tada kartu dirbome. Paklausėme vienas kito kaip sekasi. Pasišnekėjome. Tuomet vėl dirbome. Per gimtadienį kažkas atsinešė pyrago, kažkas padarė papildomą kavos puodelį, kažkas užpylė arbatos. Vėl pasikalbėjome, pasveikinome vieni kitus. Nuėjome dirbti, išsiskirstėme, bet po to vėl sugrįžome. Tada kartu papietavome, baigę valgyti dar akimirką pasėdėjome, pasišnekučiavome. Tada kažkas pakvietė visus pas save į svečius vakarienės. Tada vėl grįžome prie darbų. Ir taip gyvenome diena iš dienos. Ir kažkada, patys to nejausdami, tapome draugais. Tada kažkas išėjo, kažkas atėjo ir viskas pasikartojo. Jau daug kartų.
 
 
Laukiame ir Tavęs. Draugų nebūna per daug, kaip ir pinigų, che che, užsikalsim ir jų
 
Susisiekti galime Facebook’e, apžiūrėti mus gali Instagram’e
 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *