Atėjus vėlyvam rudeniui ir ankstyvai žiemai, į mūsų coworking’ą sugrįžta šlepečių sezonas. Tokiu būdu padidiname jaukumo kiekį darbinėje aplinkoje bei ilgiau išlaikome grindų švarą 🙂 Kol kolegos pratinasi vos atėję keisti apavą, natūralu, kad įsivyravo nedidelė betvarkė. Tokio lengvo chaoso įkvėpta mūsų narė Gitana (paspaudę ant jos vardo nukeliausite į jos projektą „Ką padovanoti“) ėmė ir aprašė, kaip patys pavadinome, „tapkių horoskopą“. Neįtikėtina, kaip taikliai galima apibūdinti žmogų žvelgiant vien į šlepetes. Iš kur Gitana galėjo žinoti, kad veltinius pasirinkęs asmuo vaikystėje mokėjo nerti vašeliu?? 🙂  Taigi skaitome jos tekstą:

  1. Dryžuotos kojinės. Šito apavo savininkas neteikia reikšmės visuomenės normoms ar reikalavimams. Nemėgsta komplikuoti reikalų. Nemėgsta dramų. Vadovaujasi moto “priimkite mane tokį, koks esu”. Mėgsta unisex stilių.
  2. Guminės šlepetės. Patogumas – svarbiausia. O dar geriau – universalumas: universalios padangos, skalbiklis 3 in 1, prausiklis 4 in 1 (tai yra šampūnas, kondicionierius, dušo želė ir indų ploviklis). Kremas nagų odelėms? Ne, šis žmogus to nesupras.
  3. Žaismingos šlepetės. Griežtai santūri asmenybė slepia švelnią širdį. Šis kolega visad užplikys daugiau kavos, kad užtektų užmarštuoliams, o iš kelionės nepamirš lauktuvių (tačiau nesitikėkite, kad prisimins pažinties metines ar signalizacijos kodą).
  4. Komiškos šlepetės. Polinkį į melancholiją toks kolega užmaskuoja humoru, kartais juodu. Mėgstamas bendradarbių, bet kartais tylomis svajojantis, kad jie visi išnyktų žaisti Uno.
  5. Odinės šliurės. Šis kolega gyvenime vadovaujasi posakiu: skūpas moka dukart. Išvaizdai skiria deramą reikšmę – naujokus sutinka pagal rūbą, bet atradęs protą, suteikia lengvatų išlydėdamas. Bendraudamas su žmogumi, pirmiausia atkreipia dėmesį į panages.
  6. Pašiltinti Crocs. Atsargus smaližius, taip trumpai galima būtų apibūdinti tokį kolegą. Dirba protinį darbą, gerai uždirba, bet nelinkęs riesti nosies. Nemėgsta kivirčų, stresą linkęs šalinti skaniu maistu. Svajoja išmokti skambinti pianinu ir aplankyti Aliaską. Primename, kad iki lapkričio 10 d. reikia pasikeisti “Fridge” padangas – iš laukinių į kambarines.
  7. Veltiniai. Po švelnia išore slypi grūdinto plieno charakteris. Neverta mėginti užminti jam ant nuospaudos-verčiau pasakyti komplimentą. Sykį tapęs draugu, juo išlieka visą gyvenimą. Vaikystėje mokėjo nerti vąšeliu.
  8. Katinukų auliniai. Jam nerūpi aplinkinių nuomonė- vidinės stiprybės jis semiasi iš kelių brangiausių artimųjų. Vakarais mėgsta ilgai skaityti, domisi kinu ir menu. Svajoja pramokti kung-fu. Užanty laiko keletą riebių keiksmažodžių spec.atvejams.
  9. Laisvalaikio kedai. Turi polinkį į darboholizmą, bet atsipalaiduodamas gali nutrūkti nuo grandinės. Alergiškas irzliems žmonėms, mėgsta tvarką spintoje, nemėgsta pieno greimo. Slapta aista: horoskopai.
  10. Rausvi crocs bateliai. Suspėja visur, kur svarbu. Rankinėje turi raudoną lūpdažį, nors išvaizdai didelės reikšmės neskiria. Paklydę turistai tokio žmogaus linkę pasiteirauti kelio. Mėgsta iškloti savo nuomonę, kartais praranda gerą progą patylėti.

Primename,​ ​kad​ ​iki​ ​lapkričio​ ​10​ ​d.​ ​reikia​ ​pasikeisti​ ​“Fridge”​ ​padangas​ ​-​ ​iš​ ​laukinių​ ​į​ ​kambarines.

 
 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *