Nemeluosiu, tiksliai nežinau. Apskritai netikiu naujametiniais pažadais. Bet šį tą papasakosiu. Ai, ir dar netikiu, pavyzdžiui (esu ir taip girdėjęs) kad geriantis sužadėtinis po vestuvių pasitaisys, netikiu nuo pirmadienio rūkyti metančiais ar kitas savybes taisyti žadančiais žmonėmis. Pokyčiai, kurie reikalingi, turi vykti akimirksniu, jie jau turi būti įvykę ar bent užuomazgas turime matyti. Tuomet tikiu. Tačiau net ir būdamas didžiausiu skeptiku noriu suteikti ypatingą reikšmę naujiesiems metams. Ne dėl pažadų ši proga svarbi, o dėl to, kad prasideda naujas ciklas. Įmonės uždaro buhalteriją, užbaigiami seni ir pradedami nauji projektai. Pats sau prieštarauju, bet nauji metai – šioks toks atspirties taškas.

Pirmą kartą gyvenime surašiau naujametinius tikslus. Jų neatskleisiu, paminėsiu tik tiek, kad sąrašas ambicingas, bet realus. Skaičiau citatą, autoriaus nepamenu, „žmogus labai nuvertina tai, ką gali pasiekti per metus ir labai pervertina, ką gali nuveikti per dieną“. Visiška tiesa. Dienos darbų niekad nespėju, o štai per praėjusius metus įvyko tiek daug visko, daug daugiau nei metų pradžioje planavau.

Coorking motivation
Laikykitės ten, 2017-ais

Didžiausias pažadas, liečiantis FRIDGE’ą – darbingesnės atmosferos komunikacija. Supratau (ar bent kol kas taip atrodo) tokį dalyką – visą laiką dariau grubią klaidą iš komunikacijos pusės. Viešai kalbėjau apie tai, kaip čia linksma ir faina, bet beveik nekalbėjau apie tai, kaip gerai čia dirbasi. Viskas, ką žmonės, sekę mūsų veiklą galėjo matyti, tai picų valgymai, stalo teniso lošimai, pasivaikščiojimai po virtualią realybę. Bet tiesa yra ta, jog tai tik ledkalnio viršūnė. Visą kitą laiką, t.y. 95proc. laiko mūsų nariai sėdėjo susikaupę ir uoliai dirbo.

Todėl tikėtina, kad 2017-ais stalo tenisas keliaus iš mūsų gyvenimų, vietoje jo atsiras daugiau darbinės erdvės, o Facebook’o komunikacija gerokai surimtės. Juk gyvename Lietuvoje, kur žmonės mėgsta dirbti ir dirba daug. O žaidimų kambarys tam nėra labai tinkamas. Ar aš klystu, ar ne – sužinosime po kelių mėnesių.

Šiuo nepagrįstai ilgu įrašu, kuris nė neatsako į antraštėje užduotą klausimą, norėčiau pakviesti Jus, mielas skaitytojau, prisijungti prie FRIDGE coworking’o. Jeigu dirbate iš namų, kavinės, esate laisvai samdomas specialistas, turite savo verslą, o gal dirbate nuotoliniu būdu, kviečiu nuomotis darbo vietą pas mus ir prisijungti prie labai draugiško, bet, PABRĖŽIU, darbštaus kolektyvo. Nauji metai – puikus laikas keisti darbo aplinką.

Pagaliau apie tikslus, kaip nepamesti jų. Pasikartosiu, tiksliai nežinau, bet linkiu atrasti tai, kas Jums patinka ir nebijoti klysti. Mažiau blaškytis, daugiau būti susikaupusiems, daugiau dirbti. Pažįstu daug sėkmingų žmonių ir visi jie labai pyksta, kai kas nors kaltina juos sėkme. Jie kaltina darbą ir įdėtas pastangas. Taigi, neieškokite motyvacijos ar sėkmės išorėje, kituose žmonėse, būrėjų krištoluose. Visko, kas stipriausia ir geriausia ieškokite savyje. Tikiu, kad rasite, o tuomet ir tikslai bus įgyvendinti.


Patiko straipsnis? 🙂 Pasidalink su draugais šiuo Facebook pos’tu.

Domina darbo vieta nuomai mūsų coworking’e? Parašyk mums per Facebook’ą ir viską išsiaiškinsime 🙂

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *